Home Читачам

Дорогі читачі!

Редакція науково-практичного журналу "Економіка промисловості" надає відкритий доступ до актуальних номерів видання, а також до його архіву в форматі "як є". Дозволяється використання будь-якого матеріалу, представленого на сайті у вільному доступі, для роботи та особистого використання за умови обов'язкового посилання на першоджерело, сайт журналу "Економіка промисловості" (http://econindustry.org). Використання матеріалів сайту та його змісту повинно відповідати вимогам і положенням законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав.

Науково-редакційна рада журналу, його редакційна колегія не завжди поділяють думки, висновки, судження та погляди авторів статей. Вся повнота відповідальності за достовірність інформації, використані в текстах статей імена власні, статистичні дані, оприлюднені результати наукових досліджень, узагальнення та висновки лежать безпосередньо на авторах публікацій.

Редакційна колегія науково-практичного журналу "Економіка промисловості" запрошує до співпраці в сфері придбання друкованих та CD-ROM версій нашого видання. Є можливість придбання журналів в ретроспективі з 2005 року по теперішній момент. Для попереднього оформлення заявки на конкретні номери журналів необхідно звернутися до редакції:

Адреса: вул. П.Мирного, 26, м.Київ, 01011 Україна

Тел .: +38(095)291-03-11, +38(044)280-80-72, +88351(000)8211770 (iNUM )

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Покотиленко Руслан Вікторович, к.е.н., заст. головного редактора, відповідальний секретар журналу

Оплата замовлень здійснюється за рахунок готівкових коштів в Інституті економіки промисловості НАН України (бухгалтерія), так і шляхом безготівкового перерахування.

Ціна одного примірника друкованої версії журналу становить 96 грн. без урахування податків і вартості поштової пересилки замовнику. Ціна CD-ROM диска з електронними копіями журналу з 2005 року по теперішній момент становить 470 грн. без урахування податків і поштової пересилки замовнику.

Зателефонувати з сайту до редакції:

Останнє оновлення (Неділя, 10 липня 2016, 16:00)

 
 Creative Commons