Home Вийшла монографія д.е.н., професора О.Ф. Новікової "Соціальна безпека в Україні: можливості людського розвитку"
Відділом комп'ютеризації та інформатизації наукової діяльності Інституту економіки промисловості НАН України забезпечено науково-редакційну та додрукарську підготовку монографії д.е.н., професора Ольги Федорівни Новікової "Соціальна безпека в Україні: можливості людського розвитку". Книгу надруковано у видавництві LAP Lambert Academic Publishing GmbH & Co. KG (Німеччина). Редакція науково-практичного журналу "Економіка промисловості" пропонує своїм читачам ознайомитися з цим виданням.

О.Ф. Новікова Соціальна безпека в Україні: можливості людського розвитку: моногр. / О.Ф. Новікова; LAP Lambert Academic Publishing GmbH & Co. KG. - Saarbrucken, 2012. - 172

У монографії обґрунтовано необхідність формування і забезпечення соціальної безпеки в Україні як передумов та умов людського розвитку. Надано оцінку ступеню теоретичної опрацьованості проблеми, проаналізовано стан соціальної безпеки. Оцінено проблеми людського розвитку, обумовлені наявністю соціальних ризиків і соціальних загроз особистості, регіону, державі. Виявлено особливості соціальної безпеки і поставлено завдання державного та регіонального управління щодо її забезпеченні. Запропоновано унікальну нову методику оцінки соціальних ризиків в регіонах Україні, яка базується на одночасному використанні статистичних та соціологічних оцінок та у їх поєднанні. Ця методика придатна для використання в будь-якій країні, яка прагне до розвитку людського потенціалу, на основі формування і зміцнення соціальної безпеки.

Коротка інформація про видання російською мовою в форматі (*. Pdf) - завантажити.

Монографію можна придбати в інтернет-магазині Moorebooks - перейти.

 

Останнє оновлення (Неділя, 01 квітня 2012, 03:09)

 
 Creative Commons