Home Вийшла в світ монографія д.е.н., професора В.І. Ляшенка "Фінансово-регуляторні режими стимулювання економічного розвитку: введення в економічну режімологію"
Інститутом економіки промисловості НАН України видано монографію д.е.н., професора В'ячеслава Івановича Ляшенка «Фінансово-регуляторні режими стимулювання економічного розвитку: введення в економічну режімологію». Редакція журналу "Економіка промисловості" пропонує своїм читачам ознайомитись з її змістом.

Ляшенко В.І. Фінансово-регуляторні режими стимулювання економічного розвитку: введення в економічну режімологію: моногр. / В.І. Ляшенко; НАН України, Ін-т економіки пром-сти. - Донецьк, 2012. - 370 с.

У монографії досліджується міждисциплінарне поняття «режимів розвитку», а також спеціальні регуляторні режими як засіб стимулювання розвитку економічних систем різних рівнів з метою розробки єдиних концептуальних засад «економічної режімології». Розглянуто особливості системного, синергетичного та інституціонального підходів. Запропоновано розглядати фінансово-регуляторний режим як своєрідний баланс стимулів та обмежень економічного розвитку.

Для наукових співробітників, викладачів, аспірантів і студентів економічних вищих навчальних закладів, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників і менеджерів підприємств та організацій.

Повна електронна версія книги російською мовою в форматі (*. pdf) - завантажити.

 

Останнє оновлення (Субота, 31 березня 2012, 22:07)

 
 Creative Commons